ویلا مستقل برای فروش در شهر آلانیا با امکانات ۵ ستاره

توضیحات :

پروژه گلدسیتی در شهر آلانیا یک پروژه ۵ ستاره در قسمت کارگچک شهر آلانیا می باشد. این منطقه در فاصله ۱۱ کیلومتری از مرکز شهر آلانیا و ۳۰ کیلومتری از فرودگاه بین المللی غازی پاشا و یا ۲۵ دقیقه قرار دارد و در بالای تپه ای بین دریای آبی مدیترانه و کوهستان تایروس واقع شده است. بخشی از منطقه گلدسیتی مربوط به هتل هست و دو قسمت دیگر آن به آپارتمان ها و ویلاهایی با متراژ مختلف، اختصاص یافته است. تمامی افرادی که اقدام به خرید ملک در مجموعه گلدسیتی بکنند، از امکانات فوق العاده این مجموعه ۵ ستاره برخوردار خواهند بود. از جمله این امکانات می توان به ساحل، استخر روباز، استخر سرپوشیده، استخر برای کودکان، سالن ورزشی، سینما، حمام ترکی، سونا، جکوزی، ماساژ، والیبال ساحلی، تنیس، بسکتبال، فوتبال، بولینگ و بیلیارد اشاره کرد.
انواع مختلف آپارتمان های ۱ خوابه، ۲ خوابه و ۳ خوابه، ویلای های ۳ خوابه عادی و ویلای های دوبلکس و خصوصی در این پروژه موجود هستند، این ویلا مستقل و دارای استخر روباز ۴۰ مترمربع، با متراژ ۲۰۰ مترمربع داخل ویلا هست. ویلا مبله، و دارای تلفن مستقیم، اینترنت، سیستم تهویه کنند هوا، و آشپزخانه فول به همراه لوازم می باشند. فرصتی استثنایی جهت خرید ملک در آلانیا ترکیه و در پروژه گلدسیتی شهر آلانیا. با خرید ملک از مجموعه هتل و آپارتمان های گلد سیتی، یک زندگی ۵ ستاره در انتظار شماست.
تمام آپارتمان ها مبله، و دارای تلفن مستقیم، اینترنت، سیستم تهویه کنند هوا، و آشپزخانه فول به همراه لوازم می باشند, امکانات پروژه دارای ساحل، استخر روباز، استخر سرپوشیده، استخر برای کودکان، سالن ورزشی، سینما، حمام ترکی، سونا، جکوزی، ماساژ، والیبال ساحلی، تنیس، بسکتبال، فوتبال،  بولینگ و بیلیارد.

جزییات ملک

قیمت :

165,000 یورو

متراژ :

200 متر

تعداد اتاق :

3

مبله

تلفن مستقیم

سیستم تهویه کنند هوا

آشپزخانه فول به همراه لوازم

ساحل

استخر روباز

استخر سرپوشیده

استخر برای کودکان

سالن ورزشی

سینما

حمام ترکی

سونا

جکوزی

ماساژ

والیبال ساحلی

تنیس

بسکتبال

فوتبال

بولینگ

بیلیارد

سیستم ضد زلزله
ژنراتور
منبع آب
پله فرار اضطراری

مبله

فاصله تا ساحل

۱.۵ کیلومتر

فاصله تا مرکز شهر آلانیا

۱۲ کیلومتر

فاصله تا فرودگاه: غازی پاشا

۳۰ کیلومتر

فاصله تا مرکز خرید محلی

۲ کیلومتر