دیوار ترکیه ،از این سایت مربوط به ایرانیان بیشتر بدانید!

دیوار ترکیه

دیوار ترکیه اصطلاحی است که به واسطه شهرت سایت دیوار در زمینه معرفی نیازمندی‌ها، در میان افراد رایج شده است. در واقع ایرانیان مقیم ترکیه یا افرادی که به هر طریق با ترکیه در ارتباط هستند، به سایتی مشابه سایت داخلی دیوار نیاز دارند تا از این طریق بتوانند از نیازمندی‌های ترکیه مطلع شده، آگهی‌های خود را نیز در این سایت به نمایش بگذارند. اما آیا واقعا سایت دیوار نیازمندی‌های ترکیه را نیز پشتیبانی می‌کند؟ در ادامه برای پاسخ به این دسته از سوالات و بیشتر شدن اطلاعات شما در این باره ما در این مطلب به دیوار ترکیه می پردازیم.  “اگر قصد خرید ملک در کشور ترکیه را دارید پیشنهاد میکنم قبل از پرداختن به این مطلب برای آگاهی از قیمت خانه در ترکیه و پیدا کردن ملک مورد نظر خود در این کشور عبارت “خرید ملک در ترکیه” را کلیک کنید تا به صفحه مربوطه متصل شوید و آنجا خانه مورد نظر خود را پیدا کنید.”

دیوار ترکیه

آشنایی در مورد کشور ترکیه

قبل از پرداختن به مطلب دیوار ترکیه بهتر است با این کشور بیشتر آشنا شوید. ترکیه کشوری است که بخشی از آن در قاره ی آسیا و بخشی دیگر در قاره ی اروپا واقع شده است و از سه طرف به دریا راه دارد. از شمال به دریای سیاه، جنوب دریای مدیترانه و غرب دریای اژه. سمت شرق این کشور، کشورهایی نظیر جمهوری آذربایجان، ایران، ارمنستان، و گرجستان و نیز از سمت شمال غربی یونان و بلغارستان و از سمت جنوب شرقی، کشور های سوریه و عراق قرار گرفته اند. پایتخت این کشور شهر آنکارا است در حالی که بزرگترین شهر آن استانبول نام دارد. کشور ترکیه به دلیل موقعیت قرارگیری اش دارای آب و هوای متفاوتی در نواحی مختلف آن است و می توان آن را به هفت ناحیه آب و هوایی مختلف تقسیم بندی کرد. بخش های شرقی و مرکزی ترکیه آب و هوای سردتر، نواحی ساحلی دریای اژه و مدیترانه دارای آب و هوای معتدل مدیترانه ای، نواحی هم مرز با دریای اژه دارای آب و هوای اقیانوسی زمستان های خنک و مرطوب و تابستان نسبتا گرم هستند. به طور کلی ترکیه کشور بارانی که گرم ترین و خشک ترین ماه های آن به ترتیب می، جولای و آگوست است . جمعیت این کشور در حال حاضر ۸۰ میلیون نفر است و پرجمعیت ترین شهرهای آن را شهرهای استانبول، آنکارا، ازمیر، میلیون، بورسا و آنتالیا تشکیل می دهند. فرهنگ این کشور به دلیل مهاجرت های بی شمار رخ داده در آن، متشکل از فرهنگ های مختلف است اما به طور کلی مشترکات بسیاری با فرهنگ کشور ما دارد. البته اطلاعاتی که در بالا به آن اشاره شد، کلی بوده و برای آشنایی دقیق تر بهتر است به مطالب پیشین ما مراجعه نمایید.

دیوار ترکیه

دیوار ترکیه

سایت دیوار به هیچ عنوان بخش نیازمندی‌های ایرانیان خارج از کشور ندارد. این سایت در حال حاضر، تنها به معرفی نیازمندی‌های ایرانیان در شهرهای گوناگون ایران می‌پردازد. اما تعداد ایرانیان، در خارج از کشور، به ویژه ترکیه، به قدری زیاد است که خود این هم‌وطنان تشکیل یک جامعه بزرگ داده‌اند. این جامعه نیز قطعا نیازمندی‌هایی دارد که می‌بایست به آن پاسخ داده شود. همان‌طور که می‌دانید، امروزه تعداد ایرانیان مقیم ترکیه رقم بسیار بالایی است و روز‌به‌روز نیز بر تعداد این افراد افزوده می‌شود. صرف‌نظر از استقبال و حمایت خوبی که دولت ترکیه از سرمایه‌گذاران خارجی می‌کند، آب و هوا، طبیعت، اقتصاد قوی، بالا بودن ارزش لیر نسبت به ریال و نزدیکی فرهنگی و جغرافیایی ترکیه باعث شده است ایرانیان تمایل به اخذ اقامت این کشور داشته باشند. مهم‌تر از هرچیز، روابط خوب سیاسی ایران و ترکیه، باعث شده است که شهروندان ایرانی برای ورود به ترکیه نیاز به روادید یا ویزا نداشته باشند. درست به همین دلیل، نه تنها اقامت طولانی مدت و سالانه، بلکه اقامت توریستی ایرانیان در ترکیه نیز روزبه‌روز افزایش می‌یابد.

دیوار ترکیه

مهاجر۳۶۰: تنها مرجع نیازمندی‌های ترکیه (دیوار ترکیه)

دو مورد از اصلی‌ترین نیازهای ایرانیان مقیم ترکیه موضوع مسکن و کار است. اگر نیاز به اجاره یا خرید مسکن در ترکیه داشته باشید به راحتی می‌توانید خانه ایده‌آل‌تان را در سایت مهاجر۳۶۰ پیدا کنید. همچنین اگر بخواهید خانه خود در ترکیه را بفروشید یا اجاره دهید، می‌توانید آگهی آن را به صورت کاملا رایگان در وب‌سایت مهاجر۳۶۰ قرار دهید. موضوع کار نیز یکی دیگر از دغدغه‌های هم‌وطنان‌مان در ترکیه است. فرقی ندارد که جویای کار هستید یا استخدام‌کننده. در هر دو صورت می‌توانید آگهی خود را در وب‌سایت مهاجر۳۶۰ ثبت کرده، از این طریق، نیاز خود را به هزاران هم‌وطن مقیم ترکیه معرفی کنید.

“برای اطلاع از قیمت روز آپارتمان در کشور ترکیه به اینجا مراجعه کنید.”

دیوار ترکیه

مهاجر۳۶۰ (دیوار ترکیه): فراتر از مرزهای ترکیه!

درست است که وب‌سایت مهاجر۳۶۰ را گاهی با نام دیوار ترکیه می‌شناسند، اما حوزه فعالیت این وب‌سایت به کشور ترکیه محدود نیست. در واقع، مهاجر۳۶۰ نه تنها، مرجع رسمی نیازمندی‌های ترکیه است، بلکه نیازمندی‌های ایرانیان خارج از کشور را در سراسر دنیا معرفی می‌کند. اگر شما نیز قصد مهاجرت به کشوری دیگر دارید و یا هم‌اکنون مقیم کشور دیگری هستید، می‌توانید به راحتی و به صورت کاملا رایگان آگهی خود را در مهاجر۳۶۰ ثبت کرده، خود و توانایی‌هایتان را به جامعه میلیونی ایرانیان خارج از کشور معرفی کنید.

وبسایت iranturkeygroup  وابسته به گروه املاک جت، بزرگترین وبسایت املاک ترکیه، با معرفی بهترین ملک‌ها در کشور ترکیه جهت خرید و همچنین ارایه اطلاعاتی در زمینه مهاجرت و اقامت در ترکیه، در این مسیر همراه شما است تا با خیالی آسوده برای آینده خود برنامه ریزی کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت خانه در ترکیه اینجا را کلیک کنید.

*در مطالب بعدی شما را با جزییات بیشتری از روند اخذ اقامت ترکیه و چگونگی زندگی بهتر  در کشور ترکیه آشنا خواهیم کرد، پس اگر به دنبال بهترین روش برای اخذ اقامت ترکیه هستید مطالب بعدی ما را جتما دنبال کنید.

نویسنده: فربد محمدحسینی