خرید ملک در فتحیه ،چرا در این شهر ترکیه ملک خریداری کنیم؟

خرید ملک در فتحیه

خرید ملک در فتحیه این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. ما در این مطلب نظر چند خانواده را که از سراسر جهان به این کشور مهاجرت کرده اند را در مورد شهر فتحیه قرار داده ایم در ادامه به خرید ملک در فتحیه می پردازیم. با ما همراه باشید. “اگر قصد خرید ملک در کشور ترکیه را دارید پیشنهاد میکنم قبل از پرداختن به این مطلب برای آگاهی از قیمت خانه در ترکیه و پیدا کردن ملک مورد نظر خود در این کشور عبارت “خرید ملک در ترکیه” را کلیک کنید تا به صفحه مربوطه متصل شوید و آنجا خانه مورد نظر خود را پیدا کنید.”

خرید ملک در فتحیه

خرید ملک در فتحیه :آدام و بریتا انبرگ از سوئد

” اگر بخواهیم خیلی ساده بگوییم، ما تقریبا به همه جای جهان سفر کرده ایم و برای ما ، شهر فتحیه یک گزینه بسیار مناسب است . ” آدام در ادامه می‌گوید : ” قیمت خانه در اینجا از سوئد ارزانتر است ، در تمام سال نیز آب و هوای خیلی خوبی دارد و همچنین هزینه زندگی پایین و مناسب است ، این شهر سرشار از آرامش و راحتی است  و همچنین کار های بسیار زیادی وجود دارند که انجام دهید. ” خود ما در ساحل کالیس زندگی می‌کنیم و جهت صرف ناهار  علاقه مندیم به یک مکان تفریحی و لذت بخش برویم ، اینو باید بگم که ما یکشنبه ها برای خرید مایحتاج و لوازمی که در طول هفته نیاز داریم به بازار بزرگ آنجا میرویم .” وی افزود : ” مراقبت های پزشکی یکی از فاکتورهای بسیار مهم در این شهر هستند  و در ادامه توضیح داد ” امکانات پزشکی در اینجا بسیار عالی است ، حتی به خوبی سوئد. ” تنها عیبی که او گفت یادگیری زبان ترکی بود . “ترکیه ای زبان چهارم و جز پر چالش ترین و سخت ترین زبان های من است . در اینجا بسیاری از مردم نیز انگلیسی صحبت می کنند ولی با این حال همه ما در تلاش یادگیری زبان ترکی هستیم . این رو باید بگم که مردم محلی نیز با صبر و حوصله و محبت فراوان با ما برخورد می کنند.” 

خرید ملک در فتحیه

دیوید هولمز از بریتانیا

“در ابتدا من یک خانه کوچک را در اواسیک ( Ovacik )  نزدیک هیسارونو ( Hissaronu )  خریدم و با ارث کمی که بعد ها به من رسید تصمیم گرفتم در ملک سرمایه‌گذاری کنم . من ترکیه را جهت سرمایه گذاری به این دلیل انتخاب کردم که قیمت ملک و خانه ، از لحاظ اقتصادی بسیار مطلوب و ارزان است و  همچنین علاقمندم که احتمالا روزی به آنجا نقل ‌مکان کنم ، این کار هم در آینده بسیار دور زمانی ممکن است که به اندازه کافی پول داشته باشم که همانند الان در یک خانه زندگی کنم. من دو سال پیش آپارتمان ۲ خوابه خود را به قیمت ۷۰۰۰۰ پوند خریدم و آن را از ماه آوریل تا اکتبر اجاره دادم و هر سال ۵۰۰۰ پوند اجاره خانه دریافت کردم . نکته جالب ، محبوبیت بسیار این منطقه است ، چرا که  ساحل ( oludeniz ) و مرداب آبی فقط چند دقیقه با آن فاصله دارند . ارزش‌های املاک در ترکیه نیز به سرعت در حال افزایش هستند ، بنابراین در آینده شاید من این ملک را بفروشم و موردی بزرگ‌تر و بهتر بخرم .”

“برای اطلاع از قیمت روز آپارتمان در کشور ترکیه به اینجا مراجعه کنید.”

خرید ملک در فتحیه

خانواده جیمز از انگلستان

” آرت جیمز عضوی از خانواده می گوید : ” از  آنجایی که ما بار ها و بارها به اسپانیا سفر کردیم و آنجا بودیم در اصل برای خرید خانه اسپانیا را مد نظر داشتیم ، اما با توجه به اینکه قیمت‌ها هنوز هم با وجود رکود اقتصادی بالا هستند پشیمان شدیم . ” بنابراین یک خانه تفریحی کوچک در فتحیه، در کالیس، در نزدیکی ساحل خریداری کردیم. کالیس برای ما از همه لحاظ عالی است ، ما دوتا بچه زیر پنج سال داریم و آن‌ها عاشق ساحل هستند .  در کالیس تعداد زیادی رستوران‌های دوستانه خانوادگی وجود دارند که میتوانید به آنجا بروید و همچنین باید بگم که ترک‌ ها نسبت به مردم انگلستان در خصوص کودکان  صبر و تحمل و محبت بیشتری دارند . در حال حاضر بین خانواده ما صحبت از  نقل مکان دائمی به کالیس است ، اما باز هم باید ببینیم شرایط به چه گونه است . اکنون همه ما خوشحال از این هستیم که هر ساله به راحتی به اینجا می‌آییم و هر تابستان وقت زیادی را در اینجا سپری می‌کنیم . ”

خرید ملک در فتحیه

خانواده جان از آلمان

“هانا جان می گوید : “ما آلمان را دوست داریم ولی با توجه به شرایط کنونی همه خانواده تصمیم گرفتیم  تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنیم  .” آرنت و من ساعات خیلی زیادی را کار می کردیم و زمانی را از این بابت که با بچه های ۸ ساله و ۹ ساله خود بگذرانیم نداشتیم و حس کردیم نیاز به تغییری موثر برای نقل مکان داریم .” پس از گذشت مدت زمانی کوتاه در نهایت خانواده جان یک ویلای بزرگ را به همراه باغی زیبا و چشمگیر در اوزوملو ( uzumlu )  فتحیه خریدند و بنا به گفته خودشان اکنون هانا یک سیستم مشاوره آنلاین را مدیریت میکند و در همین حین آرنت به امور خانه رسیدگی و پسران را اداره می کند. در اوزومولو چون قیمت زمین پایین است خانه (مسکن) نیز ارزان است. ” آرنت می گوید : “شما در اینجا نمیتوانید همچون سبک یک روستایی ساده خیلی آرام و بی سر صدا زندگی کنید . در اینجا فضای زیادی جهت بازی بچه ها و همچنین مکان های زیادی برای پیاده روی وجود دارند – ما خانواده ای هستیم که به طور معمول خیلی پیاده روی می کنیم و تمام این منطقه را گشتیم – روستای شبح کایاکوی و مقبره های سنگی لیسیان از مکان های دوست داشتنی آن هستند. ” درآخر” هانا می گوید که :” آرنت هر روز پسر ها را به یک مدرسه محلی در فتحیه میبرد و ما از مدرسه راضی هستیم و هر دوی پسر ها نیز خودشان را به خوبی با محیط وفق دادند  .”  نایجل و سارا هورنبی از انگلیسکشتیرانی ” نایجل می گویدکه : “سارا میگه که من شیفته کشتیرانی هستم، اما من خودم آن را یک سرگرمی می دانم”. در اصل عشق خانواده هورنبی به کشتیرانی باعث شد که در این میان املاک فروشی در فتحیه را نیز مد نظر بگیرند و در نهایت یک خانه در جزیره سووالیه فتحیه خریداری کنند . نایجل میگه که : “اگر چه با توجه یه اینکه ما این خانه را در جزیره ای خریداری کردیم که  هیچ راه دسترسی غیر از طریق قایق نیست و ندارد شاید حق با او باشد !  حتی سارا باید بپذیرد که کشتیرانی در اینجا جزء بهترین و مهیج ترین کارها در جهان است .”  هر تابستان خانواده هورنبی چند هفته را صرف گشت و گذار  خط ساحلی می کنند. سارا می گوید : “امتداد خط ساحلی بین این جا و بودروم ( Bodrum ) ، فراتر از گوسک ( Gocek )  و در خلیج گوکوا، خیلی زیبا است.”

وبسایت iranturkeygroup  وابسته به گروه املاک جت، بزرگترین وبسایت املاک ترکیه، با معرفی بهترین ملک‌ها در کشور ترکیه جهت خرید و همچنین ارایه اطلاعاتی در زمینه مهاجرت و اقامت در ترکیه، در این مسیر همراه شما است تا با خیالی آسوده برای آینده خود برنامه ریزی کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت خانه در ترکیه اینجا را کلیک کنید.

*در مطالب بعدی شما را با جزییات بیشتری از روند اخذ اقامت ترکیه و چگونگی زندگی بهتر  در کشور ترکیه آشنا خواهیم کرد، پس اگر به دنبال بهترین روش برای اخذ اقامت ترکیه هستید مطالب بعدی ما را جتما دنبال کنید.